ACTOCLEAN PERFECT

Produkty » Preparaty do mycia i dezynfekcji

Oferta

ACTOCLEAN® PERFECT

to skoncentrowany środek czyszczący w płynie zawierający enzymy. Dzięki zawartym w nim czterem różnym enzymom szybko i skutecznie usuwa zanieczyszczenia organiczne z instrumentów. Zawiera inhibitory korozji, zapobiega powstawaniu korozji. Ze względu na neutralne pH można go bezpiecznie stosować ze wszystkimi rodzajami materiałów. Bez fosforanów. Nadaje się do stosowania w różnych stopniach twardości wody. Actoclean® Perfect nadaje się do stosowania ręcznego lub w myjkach ultradźwiękowych do czyszczenia narzędzi chirurgicznych wykonanych ze stali nierdzewnej, w tym instrumentów MIC, instrumentów dentystycznych, endoskopów, materiałów anestezjologicznych, materiałów żaroodpornych i nie żaroodpornych.

Skład chemiczny 100 g zawiera: Enzym (Amylaza, lipaza, proteaza, celulaza), 0,8 g chlorek benzalkoniowy, niejonowy środek powierzchniowo czynny, inhibitory korozji i substancje pomocnicze.

Stosowane stężenie

Stężenie

Ilość wody

Ilość produktu

0,5 %

1000 ml

5 ml

1,0 %

1000 ml

10 ml

Sposób użycia: Do przygotowania roztworu użyć pompki dozującej. Napełnij wannę wodą (30 – 35°C). Zalecane stężenie do stosowania i czas kontaktu wynoszą od 0,5% do 1%, w zależności od stopnia zanieczyszczenia, przez maksymalnie 5 minut.

Dodać Actoclean® Perfect do kąpieli w odpowiedniej proporcji, produkt wymieszać. Upewnij się, że wszystkie instrumenty i przewody mają kontakt z roztworem podczas aplikacji. Trzymaj zamkniętą pokrywę wanny. Poczekaj aż upłynie czas działania. Wyjmij wszystkie instrumenty z roztworu i opłucz je wodą o jakości co najmniej pitnej, a następnie wysusz. W razie potrzeby powtórzyć proces czyszczenia i wyszczotkować instrumenty odpowiednią szczotką. Roztwór nadaje się do rutynowego stosowania i należy go natychmiast wymienić w przypadku widocznych zanieczyszczeń.

Do konserwacji instrumentów można używać Acto® Oil Spray SF lub Actoton® M

Opakowanie

Jednostka

Sztuk w opakowaniu

Nr art.

1

L

14

01.1016.1

5

L

4

01.1016.5